Google+ Followers

Site Kuralları

Bu blogu sadece kendi fikirlerimi paylaşmak adına kurmadım. Elbette bu bir forum değil ancak ilginizi çeken ve bilgi sahibi olduğunuz konularda eleştiri ve katkılarınız beni çok sevindirecektir. Oluşacak tartışmalar sayesinde bahsedilen konuda daha sağlıklı bilgi ve fikir sahibi olabiliriz.
Çok fazla kuralımız yok aslında. Her türlü siyasi ve dini görüş doğrultusunda yazmakta serbestsiniz. Esas sorun hiçbirimizin diğerlerinin ifade hakkını kısıtlayamayacağı bir yapı kurmak ki buna ben de dahilim.
İzin verilmeyen yorum türlerini aşağıda sıralıyorum:
1) Küfür, hakaret ve izleyicilerimizde rahatsızlık oluşturabilecek şekilde genel ahlak ilkelerinin dışına çıkan yazı, resim vb. içeriğe izin verilmeyecektir.
2) Başka yorumcuları baskı altına almaya ve onların ifade hakkını kısıtlamaya yönelik tehdit içeren mesajlar yayınlanmayacaktır.
3) Hiç bir somut bilgi ve belgeye dayanmayan iddialarla kişi ve kurumları zan altında bırakmaya yönelik ifadelere izin verilmeyecektir.
4) Irkçı ve aşırı milliyetçi söylemler blogumuzda yer bulamazlar.

Bunların dışında hiç bir kısıtlama yoktur.
Benim yazdıklarıma katılmayan, farklı düşünen, yazımdaki bilgilerde farkedilen yanlışlara işaret eden yorumlar daha önemli katkı sağlayacağı için özel bir memnuniyetle karşılanacak ve yayınlanacaktır.
Hepinize keyifli paylaşımlar dilerim...
Musty